Veronika Hanáková, DiS.

Veronika Hanáková, DiS.

majitelka realitní kanceláře

Zlínský kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Veronika Hanáková, DiS..

Veronika Hanáková, DiS. vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Veronika Hanáková, která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením VERINEM reality, partner Justo (dále jen „VERINEM reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář VERINEM reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Veronika Hanáková.

Správcem osobních údajů je VERINEM reality, partner Justo.

Veronika Hanáková, DiS. je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Veronika Hanáková, DiS. informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi VERINEM reality, partner Justo a spotřebitelem. Veronika Hanáková, DiS. ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce VERINEM reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.