Veronika Hanáková, DiS.

Veronika Hanáková, DiS.

majitelka realitní kanceláře

Zlínský kraj

Volat

CO PRODEJ, TO PŘÍBĚH

Jsem realitní makléřka, kterou zajímá váš příběh. Pomůžu vám prodat, pronajmout nebo koupit nemovitost, abyste si mohli splnit svoje další sny a plány.

Chápu, že prodej nebo koupě nemovitosti je pro vás důležité rozhodnutí. Neprodáváte nebo nekupujete dnes a denně, takže chcete k ruce někoho, kdo se vyzná a ví, co všechno zařídit, aby byl výsledek co nejlepší.

Nechcete vyřizovat stovky telefonátů denně. Běhání po úřadech zabere spoustu času a nedejbože, pokud se někde objeví zádrhel. Nevychází to na první pokus, čas běží, a vy propadáte panice.

Velká věc, která obsahuje hodně kroků, ale není potřeba se děsit. Je důležité s chladnou hlavou řešit věci jednu za druhou. A přesně proto jsem tady já. O každém kroku budete vědět a budeme ho spolu konzultovat.

Zajímají mě vaše potřeby, přání i obavy. Chcete prodat za co nejvíc? Nebo vás tlačí čas? Nebo je hlavní, aby koupil dům nebo byt někdo, kdo se vám bude líbit? Ať máte jakékoli přání, pomůžu vám najít to nejlepší řešení.

Hlavní hodnoty, které vám nabízím, jsou opravdovost a lidskost. Nebudeme si na nic hrát. Budeme brát věci takové, jaké jsou. Když je třeba někde plesnivá zeď, no, tak je. Pobavíme se, co se s tím dá dělat. Můžete se spolehnout, že každý problém spolu vyřešíme.

  • Jsem vaše makléřka, jsem váš člověk.

  • V realitách od roku 2015.

Ozvěte se, klidně hned. Uvidíte, že si budeme rozumět.


VERINEM reality, partner Justo